Nasi trenerzy

Mela Gniot

Łyżwiarstwo zaczęła uprawiać w 2001 roku w opolskim klubie „UKŁF Piast”.  Szkoliła się pod okiem Bartosza Domańskiego, Macieja Kusia oraz współpracowała z trenerami takimi jak Maria Domagała czy Vladimir Chernyshov – białoruski baletmistrz. Wielokrotnie stawała na podium zawodów ogólnopolskich. Podczas kariery sportowej przez kilka lat była w Wojewódzkiej Kadrze Młodzików. W 2012 roku otrzymała powołanie do preselekcji Kadry Narodowej. Brała udział w wielu szkoleniach i warsztatach z zakresu łyżwiarstwa figurowego. Jej ulubioną częścią zawodu trenera jest praca nad programem i warsztaty choreograficzne. Trenerka II klasy Łyżwiarstwa Figurowego.

Andriy Bekh

Urodził się w Odessie w Ukrainie. 

Łyżwiarstwem Figurowym zajmuje się od 4 roku życia, a swoją przygodę rozpoczął w odeskim klubie figurowym.

W 2000 roku przeprowadził się do Kijowa aby tam trenować już jako reprezentant Ukrainy w kategorii par sportowych. Mistrz kraju z 2005. Wielokrotny uczestnik Mistrzostw Europy i Świata. W 2006 roku reprezentował Ukrainę na Igrzyskach Olimpijskich w Turynie.

Maria Jóźwiak

W latach 60-tych była zawodniczką klubu sportowego „SAN” i KS „SURMA”. Jest także absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu. Od 1968 roku czynnie działa jako instruktor łyżwiarstwa figurowego. Jest też jedną z założycielek naszego klubu sportowego KŁF Skating Poznań.

Paulina Jóźwiak